697 456 175 muntii@muntii.pl

„Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować” – taka filozofia życiowa towarzyszy mi od początku mojej drogi zawodowej. Jeśli kocha się podróże i uwielbia pracę z ludźmi, stworzenie firmy turystycznej to już tylko formalność. 

 

Ponieważ organizuję wyjazdy samodzielnie, możesz mieć pewność, że każda składowa oferty będzie przeze mnie dokładnie sprawdzona. Priorytetem jest dla mnie zadowolony klient, w tym przypadku turysta. Moi turyści wielokrotnie powtarzają, że widzą pasję, z którą pracuję. Część z organizowanych przeze mnie wyjazdów prowadzę sama, ale powiedzenie „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”, sprawdza się również w tym przypadku: jako, że nie jestem specjalistką w pilotowaniu każdego kierunku, tam, gdzie nie jestem w stanie poprowadzić grupy sama, wysyłam najlepszych ludzi!

 

Oferta biura Muntii skierowana jest głównie do osób i grup z Dolnego Śląska i Opolszczyzny – tu mieszkam i działam, ale jestem w stanie zorganizować wyjazd dla każdego. Dlatego nie wahaj się, zapoznaj się z moją ofertą i pisz, dzwoń!

 

Biuro Muntii działa na podstawie ważnych uprawnień określonych w ustawie o usługach turystycznych. Firma posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA S.A. na kwotę 7500 EUR.

.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 .

nasze propozycje: