697 456 175 muntii@muntii.pl

Przygodowy Rajd Rowerowy Trasą Twierdzy Wrocław – 29 września 2013

29 września 2013 razem z Tramposferą zorganizowaliśmy Przygodowy Rajd Rowerowy Trasą Twierdzy Wrocław. Uczestnicy mieli do wyboru dwie trasy: ekstremalną, o długości 60 km i trasę basic o długości 30 km. Trasy w większości pokrywały się z rowerową trasą Twierdzy Wrocław. Na trasie basic startowały drużyny 2-3 osobowe, natomiast trasę ekstremalną można było pokonać też indywidualnie i niektórzy z tej możliwości skorzystali.

Na trasie Rajdu rozmieszczone były punkty kontrolne, które trzeba było zaliczyć, a na niektórych z nich wykonać dodatkowe zadania. Na trasie basic było ich 8, a na ekstremalnej – 10. Większość zawodników doskonale sobie z  nimi poradziła.

Udział w Rajdzie był zupełnie bezpłatny – chodziło o dobrą zabawę i integrację ludzi o podobnych zainteresowaniach. Za pomoc w organizacji Rajdu dziękujemy wszystkim naszym partnerom:

.

logo_tramposfera PLAN_logoRGB wyspa logo
fortprzygody naszesudety Tropiciel 640 x 270 fortwroclaw

Łącznie wystartowało 47 osób. Pogoda nam dopisała i wszyscy doskonale się bawili. Jak na dobry finał przystało było też ognisko, kiełbaski i rozdanie nagród!

DSCN1605

Zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez nas, jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi, zapisz się na nasz newsletter – formularz znajdziesz na dole strony.

A klikając na poniższy plakat możesz zobaczyć zdjęcia z Rajdu – dowód na to, że było warto!

.

rajd-plakat

FB

nasze propozycje: